Paveikslai namų interjere

Photo by Huseyn Kamaladdin on Pexels.com

Paveikslai namams suteikia išskirtinį stilių, daugiau jaukumo ir grožio. Be abejo, kokius kūrinius pasirinkti interjerui priklauso nuo kiekvieno asmeniško skonio. Šiais laikais galime džiaugtis įvairių epochų ir stilių paveikslų gausa, todėl net ir didžiausias meno gerbėjas ras sau patinkantį meno kūrinį, kurį mielai pakabintų svetainėje ar valgomajame. 

Paveikslai reprodukcijos

Reprodukcija tai dailės ar kito meno kūrinio kopija. Įsigyti tokius kūrinius yra patrauklu, nes už priimtiną kainą galite užsakyti savo mėgiamo autoriaus paveikslą iš klasikinio, romantinio, impresionistinio ar šiuolaikinio laikotarpio. Tiesa, prieš užsakant reprodukciją reikėtų apgalvoti, kokį kūrinį norėtumėte matyti savo namuose kiekvieną dieną. Jeigu planuojate įsigyti daugiau paveikslų, galite išlaikyti vientisą liniją pagal autorius, temas ar laikmečius. Taip pat pasidomėkite, dailininku, kuris kurs reprodukciją, peržvelkite jo jau nutapytus darbus, kad būtumėte įsitikinęs, jog pasirinkto autoriaus braižas tikrai atitinka jūsų viziją. Didesnę vertę paveikslui suteiks ant jo paliktas dailininko parašas.

Keli reprodukciniai paveikslai gali tapti išskirtiniu jūsų namų interjero akcentu, keliančiu susidomėjimą kiekvienam, atėjusiam į svečius.

Autoriniai darbai

Renkantis autorinius paveikslus, be abejo, svarbus autorius, jo filosofija ir potekstė paveiksle. Jeigu autorius yra žymus ar talentingas menininkas, o jūsų įsigytas paveikslas – originalus, labai tikėtina, kad ateityje turėsite ne tik interjero puošmeną, bet ir vertingą daiktą. Talentingų autorių darbai laikui bėgant gali smarkiai pabrangti.

Paveikslai pagal temą

Paveikslą rinkitės ne tik pagal autorių, bet ir pagal temą. Pradžioje turėtumėte išsiaiškinti, kokios temos jums artimos – žmonės, miestai, gamta, augalai, gyvūnai, simbolika. Taip pat atkreipkite dėmesį į spalvas, jos turėtų derėti ar papildyti jūsų namų interjerą. Spalvos daro poveikį emocinei savijautai, vienos – stimuliuoja, suteikia energijos, kitos ramina, trečios žadina kūrybiškumą, todėl pagalvokite, kokį efektą paveikslai jūsų namuose turėtų sukelti.

Jeigu tvirtai apsisprendėte įsigyti vieną ar kelis paveikslus apsilankykite svetainėje internete luxart.club, kurioje rasite žinomų menininkų reprodukcijas, originalių autorinių paveikslų bei didžiausią autorinių reprodukcijų galeriją. Galite užsakyti įvairaus formato ir dydžio paveikslus ir paremti jų autorius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.