Įrankių nuoma

Statybiniai įrankiai palengvina statybos darbus. Naudodami profesionalius įrankius darbus atliksite keletą ar net kelioliką kartų greičiau. Dauguma žmonių nenaudoja profesionalių įrankių dėl jų didelės kainos, tikrai ne kiekvienas gali įsigyti gerą vibroplokštę ar akumuliatorinį hilti perforatorių. Neskubėkite pirkti, juk visada yra kita išeitis – įrankių nuoma.

Įrankių nuomos privalumai

Dauguma žmonių vengia, apeina nuomos kompanijas, galvodami, kad tai labai sudėtinga ir daug laiko atimanti paslauga, tačiau taip nėra. Įrankių nuomos procesas labai paprastas. Pagrinidniai įrankių nuomos žingsniai, kuriuos reikia atlikti norint išsinuomuoti jums patinkanti įrankį:

  • Išsirinkti įrankį ir paskambinus atlikti jo rezervaciją
  • Pasitikrinti savo kredito istorija
  • Pasirašyti perdavimo sutartį

Beja, visą tai galite padaryti nuotoliniu būdų ir užsisakyti įrankio pristatymo iki jūsų dirbamo objekto ar jūsų namų.

Statybinių įrankių nuoma ar pirkimas?

Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Pasvarstykite ar įrankio jums reikės nuolatos, ar tai bus kasdieninis jūsų inventorius, ar panaudosite jį keletą kartų ir padėsite į šoną. Pavyzdžiui nuspendėte renovuoti namo fasadą, juk nepiksite fasadinių pastolių, jie labai brangus, o ir panaudosite juos, ko gero vieną kartą per gyvenimą. Dažniausiai žmonės dėl vienkartinių darbų nusiperka brangią įrangą ir jos nenaudoja, todėl visada pasvarstykite apie šių įrankių nuoma.

Įrankių nuomos įmonės

Yra labai daug įrangos, įrankių bei technikos nuoma užsiemančių įmonių. Įrankis.lt turbūt viena iš pagrindinių įmonių užsiemčių įrankių bei statybinės technikos nuoma. Įrankis.lt įmonė turinti filialus visoje Lietuvoje: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Šioje įmonėje rasite net tik statybinių įrankių. Pas mus rasite nuo valymo įrangos, karcherių iki sodo technikos, trimerių ar šakų smulkintuvų. Beveik visi įrankiai yra nauji arba naudoti neilgai, todėl kokybė ir geri statybų rezultatai garantuoti. Turime išties platų įrankių nuomos asortimentą. Pas mus dirbantys darbuotojai yra kvalifikuoti, suprantą bei gali paiškinti apie įrankius, jų panaudojimą, savybes ir kitus svarbius dalykus. Taip pat, teikiame įrankių pristatymo iki jūsų pasirinkto objekto paslaugas. Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.