Kaip pasirinkti tinkamus kiemo vartus?

          Reikia naujos tvoros savo kiemui ar vidiniam kiemui? Nesvarbu, ar trokštate daugiau privatumo savo lauko erdvėje; reikia užstoti vėsų vėją, užmaskuoti gatvės vaizdą ar apsaugoti savo baseiną; ar saugiai laikyti savo šunis, kiemo vartai, bet kokiu atveju bus tinkamas sprendimas. Čia pateikiama reikalinga informacija, kaip pasirinkti tinkamus vartus, atsižvelgiant į erdvę ir poreikius.

          Poreikis į privatumą. Jei norite tikro privatumo, pasirinkite tvorą, kurioje tarp lentų yra mažai ar visai nėra vietos. Arti esanti grotelė gali būti beveik tokia pat privati ​​kaip kieta medžiaga, kai ji derinama su vešlia vijoklinių augalų lapija. Aukštis priklausys nuo jūsų kiemo ir kaimyno kiemo nuolydžio, jūsų sėdimų vietų padėties ir galiojančių vietinių statybos taisyklių. Pabandykite naudoti tokio ilgio popierių ar kartoną, kokio tvoros aukštį svarstote, ir eikite per savo kiemo perimetrą. Atsistokite ir atsisėskite kiekvienoje savo kiemo vietoje, kad pamatytumėte, ar tvora bus pakankamai aukšta jūsų privatumo reikmėms.

           Apsvarstykite galimybę eiti be vartų. Jei patogumas patekti jums yra svarbesnis nei saugumas, apsvarstykite galimybę visiškai atsisakyti vartų ir sumontuoti kelias atitvertas tvoras, kad būtų vietos takui blokuojant gatvės vaizdą.

           Apsvarstykite pakopinį dizainą. Jei atrodo, kad per daug jūsų kieme yra aukšta privatumo tvora, apsvarstykite galimybę pasirinkti laiptų pakopos dizainą, kad gautumėte privatumą tik ten, kur jums to reikia. Pavyzdžiui, aplink savo svetainės zoną ir sūkurinę vonią galite turėti aukštesnę tvoros dalį, o šalia vejos – apatines tvoras.

              Kiemo vartai. Galvodami kokius kiemo vartus dėti, pagalvokite apie savo poreikius. Ar jie turi būti elektriniai ar paprastai varstomi. Taip pat is kokios medžiagos pagaminti. Kiemo vartus pasirinkti gali būti sunku, tad tokiu atveju visada geriausia pasitarti su specialistais, kurie jums patars geriausią variantą. Daugiau informacijos rasite čia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.