Patarimai planuojantiems gauti paskolą sklypui pirkti

Sklypo įsigijimas suteikia galimybę sukurti savo svajonių namų viziją ir ją įgyvendinti bei priartėti prie gamtos. Daugeliu atvejų žemė gali brangiai kainuoti didelės paklausos rajonuose ar didmiesčiuose, todėl gali prireikti papildomų lėšų, skirtų sklypui įsigyti. Nors galima manyti, kad žemės pirkimas yra saugi investicija, skolintojų nuomone, tokios paskolos yra rizikingos. Todėl patvirtinimo procesas gali būti sudėtingesnis nei įprastos būsto paskolos. Štai keli patarimai, planuojantiems gauti paskolą sklypui įsigyti.

  1. Pirkite sklypą ir statykite būstą tuo pačiu metu

Skolintojai yra linkę skolinti tada, kai yra planuojama tolimesnė turto plėtra. Neapdorotos žemės laikymas kartais gali atrodyti spekuliacinis veiksmas. Statyti namą ar kitą konstrukciją taip pat yra pavojinga, tačiau tai padės įtikinti banką, kad ketinama turtui pridėti daugiau vertės.

  • Pasiruoškite sumokėti pradinę įmoka

Imant paskolą sklypui ir statyboms, reikia įmokėti dalį visų pradinio įnašo išlaidų. Paprastai reikia sumokėti nuo 20 iki 30 proc. kaip pradinio įnašo sumą. Plačiau apie įmokas individualiems atvejams: https://kku.lt/paskolos/paskola-skypui/  Taigi, jei planuojama imti paskolą, reikia būti pasiruošus tam tikrą sumą.

  • Pasitikrinkite savo kredito balą

Kredito balas parodo visą finansinę istoriją. Kredito istorijos ataskaita iš esmės yra skaitmeninis finansinės būklės atvaizdavimas, kuriame pateikiami visi buvę ir esami kreditai (paskolos) ir (arba) paskolos ir grąžinimai. Visi skolintojai atsižvelgia į pareiškėjo kredito balą, jog sklypo pirkimo paskola būtų patvirtinta. Tai bankui užtikrina, kad paskolos įmokos visada bus sumokėtos laiku.

  • Pasidomėkite savo būsimos skolos ir pajamų santykiu

Paskola bus patvirtinta tik tada, kai turėsite gerą skolų ir pajamų santykį. Skolininkams reikia garantijų, kad finansinė padėtis leis vykdyti visus įsipareigojimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.