Plastikiniai langai: privalumai

Plastikiniai langai tampa vis dažnesniu pasirinkimu tarp žmonių. Taip yra todėl, kad plastikiniai langai turi daug privalumų. Vienas iš jų yra kainos ir ilgaamžiškumo santykis. Plastikiniai langai yra vienas iš pigesnių pasirinkimų, o tinkamai prižiūrimi užtikrina ilgametį tarnavimą. Plastikiniai langai taip pat nereikalauja didelės priežiūros. Dėl savo struktūros šilumos išsaugojimo funkcija nepakis ilgą laikotarpį. Aukštos kokybės plastikiniai langai nekenkia žmogaus sveikatai, yra labiau ekologiški ir patvarūs. Be to, dėl šiuolaikinių technologijų ir galimybių plastikiniai langai gali būti įvairių formų, spalvų ir dydžių, todėl būtinai atrasite tinkamiausius jūsų namų interjerui. Kadangi plastikiniai langai yra ilgalaikė investicija, nebijokite investuoti daugiau ir pasirinkite tinkamus bei respektabilius plastikinių langų tiekėjus. Taip būsite užtikrinti aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu.

Plastikinių langų tipai

Populiariausi plastikiniai langai šiuolaikinėje rinkoje gali būti kelių tipų: A, A+ arba A++ tipo. Tipas yra nustatomas pagal plastikinių langų efektyvumo koeficientą – naudojamas šilumos perdavimo koeficientas norint įvertinti, kokią šilumos izoliaciją turi plastikiniai langai. A klasės plastikiniai langai tinka įvairiems namams, tačiau aukštesnių klasių A+ arba A++ tipo plastikiniai langai yra dažniau naudojimo naujos statybos pasyviems namams arba rekonstruojamiems pastatams, kuriems yra keliami aukštesni energetinio naudingumo reikalavimai. Plastikiniai langai yra ilgametė investicija, todėl geriausia dėl plastikinių langų klasės pasirinkimo yra kreiptis į specialistus, kurie pagal jūsų norus bei galimybes padės išsirinkti tinkamiausios klasės plastikinius langus.

Ar plastikiniai langai turi būti ženklinami?

Pagal 2006 metų straipsnį yra nustatyta, jog langai turi būti specialiai ženklinami. Taip yra todėl, kad būtų galima lengviau atsekti gamintoją atsitikus pažeidimams garantinio laikotarpiu metu. Taip pat tai leidžia geriau atsekti ir plastikinių langų savybes bei gaminio medžiagas. Kaip reikia ženklinti plastikinius langus? Tai turi būti daroma lengvai prieinamoje vietoje, be galimybės paprastai pašalinti žymėjimą, turi būti nurodytas plastikinių langų gamintojas, standarto numeris bei stiklo klasifikavimas. Žymėjimas taip pat apsaugo nuo nemalonių staigmenų – esate užtikrinti, kad jūsų įsigytas produktas yra būtent toks, kokio norėjote. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.