Žaliuzinės tvoros – populiariausios metalinių tvorų rinkoje

Kai kiemą reikia apsitverti tvora, rūpi keli svarbūs dalykai:

  • Ar tvora bus pakankamai tvirta, kad atlaikytų žvarbius vėjus rudenį ir žiemą?
  • Koks bus tvoros matomumo pralaidumas?
  • Kokios spalvos bus tvora?
  • Ar tvora bus tiesiog graži?

Kaip išspręsti visas šias dilemas ir iššūkius? Kol kas metalinių tvorų rinkoje populiariausias sprendimas yra žaliuzinės tvoros.

Žaliuzinės arba lamelinės tvoros yra horizontalios skardinės tvoros, kuriose tvoros profiliai yra sumontuoti pasvirę apie 45 laipsnių kampu ir sudaro žaliuzės efektą – iš gatvės pusės tvora pilnai uždengia teritoriją, tačiau iš vidinio kiemo galima matyti kas vyksta išorėje.

Ar žaliuzi tvoros tikrai išsprendžia minėtus iššūkius?

Kai tvora yra vientisa, be jokių tarpų, yra tikimybė, kad smarkus vėjas audros metu gali ją sulankstyti ar iš viso nutraukti. Dėl to inžinieriai ir sukūrė tvoras su tarpais, kad stiprus vėjas praeitų, bet tvoros nedeformuotų.

Kitas žaliuzinių tvorų privalumas yra tai, kad jos stipriai sumažina kiemo matomumą. Tai nėra aklina tvora – priėjus labai arti, ir žiūrint tam tikru kampu galima matyti, kas kieme, tačiau iš toliau nei pusė metro nieko nesimato. Saugu ir praktiška.

Žaliuzi tvoros visada yra dažomos iš abiejų pusių, siekiant skardą apsaugoti nuo korozijos ir sukurti vientisą tvoros vaizdą. Galima pasirinkti plačią spalvų gamą arba užsakyti dažymą specifine spalva. Tai gali padaryti tvorų montuotojai.

Kai spalvos suvienodinamos ir žaliuzi tvoros segmentai bei tvoros stulpai yra vienos spalvos, tvora yra estetiška ir graži. Būtų gerai paderinti spalvas su namo fasadu, nes dalis namo matysis virš tvoros, tad čia spalvos turi derėti.

Žaliuzinės tvoros ne veltui yra laikomos populiariausiomis metalinių tvorų rinkoje dėl prieinamos kainos, patvarumo ir lengvos priežiūros.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.