,,Blackout“ audiniai: 5 privalumai, dėl kurių verta į juos investuoti

,,Blackout“ audiniai – tai nepermatomi, saulės spinduliams nepralaidūs audiniai su putplasčiu, sukurti specialiai užuolaidoms siūti. Aukštos kokybės ,,Blackout“ audiniai pasižymi ypatingu patvarumu, ilgaamžiškumu, puikia garso izoliacija, plačiomis pritaikymo galimybėmis ir kitais privalumais. UAB ,,Iks Forma“ dizaineriai įvardija 5 privalumus, dėl kurių verta investuoti į ,,Blackout“ audinius.

1. ,,Blackout“ užuolaidos visiškai blokuoja saulės spindulius

,,Blackout“ užuolaidos puikiai sulaiko saulės šviesą bei jos nepraleidžia. ,,Blackout“ audiniai, naudojant specialią dangą iš nugarinės audinių pusės, dengia mažiausiai 97 proc. šviesos. Dėl šios priežasties ,,Blackout“ užuolaidos – puikus pasirinkimas tuo atveju, kai reikia visiškai apsaugoti erdvę nuo į ją patenkančių saulės spindulių.

2. Black užuolaidos efektyviai užtamsina kambarį bei užtikrina privatumą

Black užuolaidos ne tik į patalpą nepraleidžia saulės spindulių, tačiau taip pat efektyviai užtamsina kambarį taip užtikrindamos gyventojų privatumą. Unikalūs ,,Blackout“ audiniai nepraleidžia iš kambario sklindančios šviesos, be to, iš išorės neleidžia stebėti, kas bei ką veikia namuose. Tokiu būdu iš ,,Blackout“ audinio pasiūtos naktinės užuolaidos maksimaliai apsaugo namus ir jų gyventojus nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

3. ,,Blackout“ audiniai turi plačias pritaikymo galimybes

,,Blackout“ audiniai daugelio pasirenkami dar ir dėl to, nes turi plačias pritaikymo galimybes. ,,Blackout“ užuolaidas galima kabinti tiek miegamajame, svetainėje ar kituose namų kambariuose, taip pat puikiai pritaikyti viešuosiuose interjeruose: viešbučiuose, sporto arenose, teatruose, scenose ir kitose vietose, kuriose reikia visiškos tamsos.

4. ,,Blackout“ užuolaidos padeda sumažinti išlaidas už šildymą

Kad ir kaip nustebintų šis faktas, tačiau, priešingai nei kitos užuolaidos, ,,Blackout“ užuolaidos gali padėti sumažinti išlaidas už šildymą. Išskirtinėmis savybėmis pasižymintys ,,Blackout“ audiniai gerai sulaiko ir saugo šilumą, o tai reiškia, kad šaltojo sezono metu galima sutaupyti pinigų už būsto šildymą.

5. ,,Blackout“ užuolaidos pasižymi puikia garso izoliacija

„Blackout“ naktinės užuolaidos, kitaip nei įprastos užuolaidos, pasižymi puikia garso izoliacija. ,,Blackout“ audiniai efektyviai blokuoja triukšmą ir taip suteikia erdvei tylos. ,,Blackout“ audiniai – itin praktiška investicija tiems, kurių namai yra šalia greitkelio, judraus kelio ar kitoje vietoje, kurioje susiduriama su triukšmo problema. ,,Blackout“ užuolaidos taip pat naudingos tiems, kurie dirba iš namų, nes jos padeda išvengti nepageidaujamų pašalinių garsų. ,,Blackout“ užuolaidos taip pat gali būti naudojamos siekiant atskirti erdves, esančias toje pačioje patalpoje.

6. ,,Blackout“ audinių pasirinkimas – labai platus

Skirtingų užuolaidų gamintojų siūlomas ,,Blackout“ audinių pasirinkimas – labai platus. Didieji užuolaidų salonai, tarp jų ir UAB ,,Iks Forma“, siūlo didelę įvairių spalvų, stilių, raštų ir kt. ,,Blackout“ audinių įvairovę. Dėl šios priežasties kiekvienas pagal poreikį gali atrasti tinkamiausius ,,Blackout“ audinius ir lengvai pritaikyti juos bet kokiai savo pasirinktai erdvei: tiek privatiems, tiek viešiems interjerams.

7. ,,Blackout“ užuolaidos neblunka, todėl ilgainiui nepakinta jų estetinė išvaizda

Dar vienas didelis ,,Blackout“ užuolaidų privalumas – šis užuolaidų audinys neblunka veikiamas saulės šviesos, todėl tarnauja ilgą laiką ir nepakeičia savo estetinės išvaizdos. Tai užtikrina, kad ,,Blackout“ užuolaidos išliks sodrios spalvos ir džiugins ne vienerius metus.

8. ,,Blackout“ užuolaidos pasižymi lengva priežiūra

,,Blackout“ užuolaidos taip pat palankiai vertinamos dėl savo paprastos priežiūros. ,,Blackout“ audinius galima skalbti neaukštoje temperatūroje. Aukštos kokybės ,,Blackout“ audiniai yra patvarūs ir ilgaamžiai, todėl nenusiskalbia. Be to, esant poreikiui, ,,Blackout“ audinius galima lyginti nustačius vidutinę temperatūrą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.