Perkraustymo paslaugos. Nuo transporto iki pakavimo

Photo by cottonbro on Pexels.com

Kraustymasis – daug laiko bei jėgų reikalaujantis procesas. Mūsų Parnaso komanda teikia perkraustymo paslaugas ir pasirūpina viskuo nuo A iki Z: nuo transporto parinkimo iki baldų nunešimo į nurodytą vietą. Greitas, sklandus ir kokybiškas Jūsų kraustymasis yra mūsų tikslas.

Perkraustymas visoje Lietuvoje

Teikiame kokybiškas ir profesionalias perkraustymo paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Galime pervežti daiktus į kitą būstą, darbo vietą, sodybą, parduotuvę ar kitą pageidaujamą vietą. Taip pat užsiimame archyvų, meno dirbinių ir nestandartinių krovinių, pavyzdžiui, pianinų, staklių, seifų, pervežimu.

Perkraustymas Europoje

Jeigu planuojate išvykti gyventi ar dirbti į kitą Europos šalį, Parnaso komanda taip pat yra pasiruošusi padėti. Teikiame perkraustymo paslaugas visose Europos šalyse. Mūsų profesionalų komanda pasirūpins, kad tarptautinis perkraustymas būtų paprastas ir sklandus, o su perkraustymu susiję klausimai – greitai išspręsti.

Greitas ir sklandus perkraustymas

Žinome, kad kraustymasis yra ne tik svarbus, bet ir rūpesčių kupinas gyvenimo įvykis, todėl mūsų komanda siekia sutaupyti ne tik kliento laiką, bet ir ramybę.  Esame sukaupę jau 19 metų patirtį, todėl žinome, kaip operatyviai ir sklandžiai vykdyti perkraustymą visuose Europos kampeliuose. Perkraustome ne tik greitai, bet ir kokybiškai. Prieš transportuojant daiktus, profesionaliai supakuojame juos į specialias pakavimui skirtas medžiagas, todėl į mūsų rankas patikėti daiktai galutinį tašką pasiekia saugiai ir sklandžiai.

Įvairios perkraustymo paslaugos

Rūpinamės ne tik krovinių pervežimu, bet ir kitomis su kraustymosi susijomis paslaugomis. Mūsų komanda profesionaliai, pagal visus saugumo reikalavimus supakuos Jūsų daiktus, taip jie galutinį tašką pasieks nepažeisti. Siūlome platų kokybiškų pakavimo medžiagų pasirinkimą, todėl tinkamai ir saugiai pavyks supakuoti kiekvieną pervežamą daiktą. Ne tik supakuosime, bet ir išardysime, nunešime, o prireikus ir surinksime Jūsų baldus ar kitas sudėtingesnes konstrukcijas. Taip pat siūlome ir daiktų sandėliavimo paslaugas, taip užtikrindami sklandų ir operatyvų perkraustymą iš taško A į tašką B. 

Mūsų komandos pagalba

Teikiame nemokamas konsultacijas ir objektų apžiūrą visoje Lietuvoje. Apžiūros metu įvertiname, kiek laiko užtruks perkraustymas, kiek kainuos mūsų paslaugos ir kokių pakavimo medžiagų prireiks. Mūsų komanda pasiruošusi padėti viso perkraustymo metu: organizuodami perkraustymą, atsakydami į visus rūpimus klausimus, dalindamiesi vertingais su perkraustymu susijusiais patarimais. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.