Modernūs ofiso baldai šiuolaikiškiems atviro tipo biurams

Voltas IT biuras. L. Garbačausko nuotr.

Populiarėjant šiuolaikiškam dinamiškam darbo stiliui, sparčiai populiarėja ir atviro tipo biurai. Planuojant įrengti tokio tipo biuro erdvę, vienu svarbiausių pasirinkimų tampa ofiso baldai. Visgi net ir turint aiškią idėją, kaip atviro tipo įmonės patalpose atrodys ofiso baldai bei įvertinus kitus aspektus, jų pasirinkimas gali tapti nemenku iššūkiu. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai pristato modernius ofiso baldus, puikiai tinkančius atviro tipo biurams.

Inovatyvūs reguliuojamo aukščio stalai – modernūs ofiso baldai atviro tipo biurams

Tinkamai pasirinkti ofiso baldai padeda sukurti komfortišką darbo vietą. Kokybiški bei ergonomiški darbo stalai – vieni svarbiausių ofiso baldų. Atviro tipo biuruose specialistai rekomenduoja rinktis inovatyvius reguliuojamo aukščio stalus, daugelio darbuotojų išbandytus bei teigiamai vertinamus dėl praktiškumo bei funkcionalumo.

Reguliuojamo aukščio stalai – universalus sprendimas atviro tipo biurams. Reguliuojamo aukščio stalus galima lengvai pritaikyti pagal kiekvieno darbuotojo poreikius. Be to, šiuose ofiso balduose įmontuota išmanioji sistema, leidžianti keisti stalo aukštį vieno mygtuko paspaudimu. Reguliuojamo aukščio stalai turi atminties funkciją, suteikiančią galimybę išsaugoti nustatytus aukščio parametrus.

Reguliuojamo aukščio stalai puikiai tinka kuriant tiek individualias, tiek komandines darbo vietas. Dėl stalo konstrukcijos du stalus galima patogiai pastatyti vieną šalia kito. Šie ofiso baldai yra optimalaus dydžio, todėl efektyviai išpildysite atviro tipo darbo erdvę panaudodami daugiau stalų.

Akustiniai baldai biurui padeda sukurti jaukią ir komfortišką darbo aplinką

Šiuolaikiškas atviro ar kitokio tipo biuras neįsivaizduojamas be ergonominės darbo aplinkos, kurios viena svarbiausių dalių – gera garso izoliacija. Dėl šios priežasties yra svarbūs akustiniai baldai biurui, kurie padeda slopinti garsą ofisuose bei nutildyti nepageidaujamą triukšmą.

Įmonės darbuotojų komfortą padeda užtikrinti įvairūs akustiniai baldai biurui: akustinės sienelės, akustinės panelės, akustinės pertvaros, telefonų būdelės ir kt. Akustiniai baldai biurui yra aptraukti specialiu garsą izoliuojančiu audiniu, todėl jie puikiai sumažina triukšmo lygį atviro tipo biure.

Priklausomai nuo to, kokioje biuro vietoje yra reikalinga apsauga nuo triukšmo, galite rinktis skirtingus akustinius sprendimus. Pavyzdžiui, akustinės sienelės suteikia gerą garso izoliaciją tarp kelių darbo vietų, o akustinės pertvaros leidžia keisti patalpos išplanavimą suskirstant ją į dalis ir panaudojant skirtingoms reikmėms: biurui, konferencijoms ir pan.

Voltas IT biuras. L. Garbačausko nuotr.

Ergonomiškos kėdės – ofiso baldai Vilniuje, užtikrinantys patogią darbo vietą

Dar vieni svarbūs ofiso baldai atviro tipo, kaip ir kituose, biuruose – ergonomiškos kėdės. Ergonomiškos darbo kėdės – ofiso baldai, kurie ne tik padeda užtikrinti aukščiausią komforto lygį darbo metu, bet ir yra teigiamai vertinami dėl savo patogumo ir funkcionalumo.

Vienas pagrindinių ergonomiškų kėdžių privalumų – ergonomiška kėdė užtikrina gerą savijautą: ilgainiui padeda išvengti fizinio nuovargio bei stuburo, kaklo skausmų. Šie ofiso baldai sukurti specialiai tam, kad padėtų išspręsti nepatogaus sėdėjimo problemas. Dėl šių priežasčių ergonomiškos kėdės puikiai tinka nuolatinį sėdimą darbą dirbantiems biurų darbuotojams, nes padeda išsaugoti taisyklingą jų laikyseną.

Reguliuojamo aukščio stalai, akustiniai baldai bei ergonomiškos darbo kėdės – praktiški, funkcionalūs ir patrauklaus dizaino ofiso baldai atviro ar bet kokio kito tipo biurams. Jei savo biurui ar kitai patalpai ieškote modernių, šiuolaikiškų ir ergonomiškų ofiso baldų, kreipkitės į NARBUTAS – ekspertų komanda patars bei padės išsirinkti Jūsų poreikius įgyvendinančius sprendimus. Biuro baldų įmonė yra įsikūrusi didžiuosiuose šalies miestuose ir kviečia atvykti bei gyvai apžiūrėti asortimento: ofiso baldus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Voltas IT biuras. L. Garbačausko nuotr.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.