Ką reikia žinoti planuojant vonios kambario interjerą?

Vonios kambario planavimas pareikalaus galbūt daugiau dėmesio nei bet kuris kitas kambarys – virtuvė gali būti išimtis, tačiau net ir čia virtuvės dizaineris visada nuramina, kad procesas būtų sklandus. Įrenginėjant vonios kambarį, jums prireiks kelių rūšių meistrų, tokių kaip tinkuotojas, santechnikas ir grindų montuotojas. Taigi vonios idėjos gali jaustis šiek tiek pribloškiančios.

Tipiškas vonios kambarys yra nedidelis, todėl reikia sumaniai išnaudoti erdvę, kad būtų galima naudoti visas norimas savybes, kad jis atrodytų ir būtų patogus. Montavimas gali būti apgaulingai keblus, susijęs su santechnika, sudėtingu erdviniu dizainu ir techniniais įgūdžiais, todėl apsimoka turėti kokią nors dizaino paslaugą, kurią gali suteikti interjero dizaineris, vonios kambario dizaineris ar bent jau patyręs statybininkas / santechnikas su šiokiomis dizaino žiniomis.

Projektavimas pagrindinis jūsų uždavinys. Panašiai kaip planuodami virtuvę, planuokite ir vonios kambario interjerą, analizuodami, kaip naudojatės dabartiniu kambariu, pažymėdami, kas veikia, o kas ne, tada sudarydami norų sąrašą, kuriame atsižvelgiama į visus potencialius vartotojus, jų individualius poreikius ir įsivaizduojama, kaip tai gali pasikeisti ateityje. Pavyzdžiui, šeimos vonios kambaryje paprastai reikės vonios, atsparių paviršių, o vonios kambarys tik suaugusiems ar poros vonios kambarys gali sau leisti būti šiek tiek prabangesnis. Tas viskas priklauso ir nuo jūsų poreikių.

Naujas vonios išdėstymas priklausys nuo daugelio veiksnių, tokių kaip vonios funkcija, dydis, kas naudosis vonios kambariu ir kaip dažnai. Pradėkime nuo dizaino efektų, kuriuos gali sukurti geras vonios išdėstymas: vaizdas įėjus pro vonios kambario duris, pasirinkite vieną pagrindinį elementą (vonia ar dušo kabina), palikite vietos ir stenkitės laikytis simetrijos linijų. Ir ko gero geriausias patarimas, jei esate netvirti dėl savo sprendimų ar norimo vonios kambario dizaino, kreipkitės konsultacijos į ekspertus. Jie jums suteiks daugiau idėjų ir informacijos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.