Nuotolinės saulės elektrinės – kas tai ir kokia jų rezervacijos eiga?

Nuotolinės saulės elektrinės – kiekvienam pasiekiama atsinaujinančių išteklių energijos alternatyva. Šio tipo elektrinės suteikia galimybę naudoti žalią energiją tiems, kurie negali turėti saulės elektrinės savo valdose. Dažniausiai tai yra daugiabučių ar individualių namų gyventojai, neturintys galimybės įsirengti saulės modulių ant stogo arba savo sklype. Šios saulės elektrinės masto ekonomijos dėka leidžia rinkai pasiūlyti konkurencingas elektros energijos kainas vartotojams, o jų priežiūra rūpinasi tokios elektrinės valdytojai. Šiame straipsnyje įvardinsime kokia nuotolinių saulės elektrinių rezervacijos eiga. Pasakysime kaip paskirstoma vartotojo sugeneruota elektra jau turint saulės elektrinę (ant namo stogo ar nutolusią), jei pasirenkamas nepriklausomas elektros tiekėjas. Taip pat atskleisime ar saulės elektrinė veikia ir naktį.

Nuotolinės saulės elektrinės – kokia jų rezervacijos eiga?

Nuotolinė saulės elektrinė ne tik leis tausoti aplinką, bet ir sutaupys Jūsų laiką ir išlaidas, skirtas nuosavos elektrinės projektavimui, įrengimui ir priežiūrai. Tam, kad rezervuotumėte ir įsigytumėte nuosavą nuotolinės saulės elektrinės dalį, Jums reikės atlikti kelis nesudėtingus žingsnius:

  • Susipažinę su pateikta informacija apie nuotolines saulės elektrines, Jūs galėsite išsirinkti norimą elektrinės projektą. Specialistai Jums padės tiksliai įvertinti savo poreikius, elektros suvartojimą ir pateiks keletą  tinkančių pasiūlymų.
  • Žinodami reikalingų kilovatų kiekį pirkimui galėsite rezervuoti nuotolinės saulės elektrinės dalį.
  •  Pasirašius rangos sutartį bus pradėta nuotolinės saulės elektrinės statyba arba jau pastatytos elektrinės dalies įsigijimas.
  • Sutikę su naujomis ESO sąlygomis turėsite atnaujinti elektros energijos tiekimo paslaugų sutartį ir elektrą pradėsite pirkti pigiau.
  • Vartosite visiškai ekologišką elektros energiją, pagamintą savo nuotolinėje saulės elektrinėje.

Kaip paskirstoma vartotojo sugeneruota elektra jau turint saulės elektrinę (ant namo stogo ar nutolusią), jei pasirenkamas nepriklausomas elektros tiekėjas?

Jei gyventojas yra gaminantis vartotojas (su saulės elektrine ant savo namo stogo, ar nutolusia), niekas nesikeičia – elektros tiekėjas yra atsakingas už kliento suvartoto ir sugeneruoto elektros kiekio apskaitą. Kai gaminantis vartotojas sugeneruotą, bet nesuvartotą elektros energijos perteklių patiekia į tinklus, jo tiekėjui reikės mažiau tiekti elektros, kad padengtų kitų savo klientų suvartojimą.

Ar saulės elektrinė veikia ir naktį?

Saulės elektrinė dirba visą parą, todėl dažniausiai sukaupia elektros daugiau nei yra sunaudota. Sukaupta elektros energija yra naudojama nakties metu, o likutis kaupiamas. Vasaros metu saulės elektrinė dirba intensyviai, todėl elektros yra daugiau nei reikia. Žiemą saulės elektrinė dirba ne taip efektyviai, todėl neretai tenka naudoti elektrą, kuri buvo sukaupta vasaros metu.

Apibendrinant, galima teigti, jog nuotolinės saulės elektrinės  suteikia galimybę naudoti žalią energiją tiems, kurie negali turėti saulės elektrinės savo valdose. Norėdami rezervuoti ir įsigyti saulės elektrinės dalį, drąsiai kreipkitės į šios srities specialistus!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.