„Nematekas“ jau 26 metus

Vienas populiariausių mėsos gamintojų Lietuvoje – „Nematekas“ neseniai atšventė 26-ąjį veiklos gimtadienį. Tiek metų Lietuvoje bendrovė gamina mėsos produktus ir siekia klientų poreikius kiekvienais metais atliepti vis geriau. Todėl šiandien bendrovės asortimente – platus mėsos gaminių pasirinkimas. O bendrovė gali didžiuotis ne tik klientų, bet ir kolegų pripažinimu.

Iš bendrovės istorijos

Pirmaisiais Lietuvos Nepriklausomybės metais veiklą šalyje pradėjusi bendrovė šiandien tapo vienu geriausių mėsos gamintojų Lietuvoje. Pirmaisiais metais bendrovė pagamindavo nepilną toną mėsos per dieną, o šiandien šis skaičius yra išaugęs dešimtimi skartu. „Nematekas“ atskleidžia, kad per dieną pagamina apie 80 tonų įvairių mėsos gaminių. Šiandien bendrovė klientams siūlo platų prekių pasirinkimą – nuo žalios mėsos iki rūkytos, vytintos mėsos gaminių.

Didelis dėmesys – dešrelėms

Dešrelės yra viena populiariausių prekių lietuvių pirkinių krepšeliuose. Dešreles galima gaminti pusryčiams, pietums, vakarienei. Taip pat valgyti kaip užkandį. Todėl jų pardavimas kiekvienais metais tik auga. Siekdamas atliepti besikeičiančius  pirkėjų lūkesčius, „Nematekas“ jau ne pirmus metus gamina dešreles, kurios yra  ne tik kokybiškos, bet ir sveikesnės nei įprastos. Tam bendrovė sukūrė netgi atskiras produktų linijas dešrelės „Pro Natura“, „Pro Bio Line“ ir „Jokių pridėtinių E“. Tai gaminiai, kurių gamyboje nenaudojamos cheminiai pagreitintojai konservantai ar  GMO priedai. Šios dešrelės yra vienos populiariausių. Klientų atsiliepimai leidžia suprasti, kad pirkėjams svarbu, kad dešrelės būtų ne tik skanios, bet ir sveikos. Be to, bendrovės gaminamos dešrelės praturtintos vitaminu D.

Įvertinimas skatina tobulėti

Dėl tokių sprendimų „Nematekas“ ne kartą apdovanotas įvairiais sertifikatais, buvo daugybę kartų įvertinti „Lietuvos metų gaminys“ medaliais.

Per daugiau kaip dvidešimt metų išaugusi bendrovė nuolat stebi savo klientus ir stengiasi plėsti produkciją. Todėl nuolat pristatomos naujos gaminių linijos. Pavyzdžiui, klientų ypač pamėgta „Mažylių“ produkcija, gurmaniški „Valdovų“ mėsos gaminiai bei lietuvių ypač pamėgtų marinuotų produktų linija „Istorijos skoniai“. Taip pat neseniai rinkai bendrovė pristatė naują šviežios mėsos gaminių prekės – ženklą „Rumšiškių paukštynas“.

Naujausi  iššūkiai

Ilgus metus Lietuvoje veikiantis „Nematekas“ produkciją parduota ne tik Lietuvoje. Svarbią veiklos dalį užima ir eksportas. Visgi, norisi, kad Lietuvos pirkėjai būtų svarbiausiu prioritetu. Todėl besikeičiant pirkėjų įpročiams, bendrovė neseniai žengė ir dar vieną žignsį – pradėjo internetinę prekybą. Šiandien, kai kasdien girdime raginimus vengti išėjimo iš namų, savo pamėgtus Nemateko produktus gyventojai gali įsigyti internetinėje parduotuvėje ir mėgautis jais neiškėlę kojos iš namų.

Apie Nemateko produkciją galite pasižiūrėti keletą smagių video.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.