3 baldų parodos, kuriose apsilankę nesigailėsite

Photo by Paula Schmidt on Pexels.com

Verslininkai, interjero dizaineriai ir visi, besidomintys naujomis tendencijomis baldų gamyboje, puikių idėjų, kaip atnaujinti namus, viešbutį, restoraną gali pasisemti įvairiose baldų parodose. Jose savo geriausius produktus pristato ne tik vietiniai, bet ir tarptautiniai gamintojai.  Štai kelios baldų parodos, kuriose verta apsilankyti:

1.      „FURNITURE @ DESIGN ISLE“ (Baldai ir dizaino sala) paroda Latvijoje

Ši paroda vyks 2020 metų spalio 23 dieną Rygoje BT1 parodų rūmuose. Joje pristatomos naujausios, įvairių šalių baldų, dizaino šviestuvų kolekcijos. Jus nustebins originalūs interjero dekoravimo elementai, kokių nerasite niekur kitur. Galėsite konsultuotis su interjero dizaineriais ir kitais specialistais. Plačios ir įvairios ekspozicijos atstovai pasiūlys visa, ko reikia namams ar verslo patalpoms atnaujinti.

Šios kasmet organizuojamos baldų parodos Rygoje sulaukia virš 300 dalyvių iš 14 valstybių, o lankytojų skaičius siekia daugiau nei 18 tūkstančių.

2.      100 % DESIGN LONDON baldų, interjero ir dizaino paroda Londone

Ši paroda garsi visame pasaulyje, ji rengiama nuo 1995 metų. Čia pristatomi specializuoti baldų, interjero ir dizaino gaminiai. 100 % DESIGN LONDON kiekvienais metais dalyvauja apie 20 000 interjero dizainerių ir architektų.

Pagrindiniuose sektoriuose pristatomi inovatyvūs virtuvės ir vonios baldai; interjero bei dizaino gaminiai; biurui skirti baldai bei interjerai; ekologiškos ir energetiškai efektyvios medžiagos, kurias galima pritaikyti namuose ar biuro patalpose; nacionaliniuose paviljonuose savo produktus pristato įvairių valstybių atstovai.

3.      „BALDAI, INTERJERAS, DIZAINAS“ baldų parodos Lietuvoje

Jau įvyko 25 šios baldų parodos Lietuvos „Litexpo“ parodų rūmuose. Jose galima išvysti ryškiausius ir kokybiškiausius lietuvių ir kitų šalių baldų, interjero gaminius. Parodose organizuojami konkursai, vienas iš jų – „Dizaino konkursas“, kuriame renkamas geriausias lietuviško interjero dizaino atstovas.

Daugiau nei du dešimtmečius organizuojamose parodose daugiausiai dėmesys buvo telkiamas į namų interjerą, o paskutiniais metais vis dažniau pristatomi baldai ir dizainas biurams ir kitoms verslo patalpoms.

Baldų parodos – tai puikus būdas gamintojams ir interjero dizaineriams užmegzti verslo pažintis, pristatyti savo produkciją užsienio rinkai. Įmonė „Autarė“ daugiau kaip 26 metus organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą tarptautinėse parodose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.