Kokią rinktis pagalvę miegui?

Bene svarbiausia patalynės komplekto dalis yra pagalvė. Jų pasirinkimų gausa gali ir galvą apsukti, taigi kaip žinoti, kokia pagalvė yra jums tinkamiausia? Panašu, kad geriausias būdas išsiaiškinti yra tiesiog išbandyti kiekvieną pagalvę, bet kiek laiko ir nepatogumo tai suteiktų… Gal tiesiog pasikliauti pardavėju, kuris turi mažesnį jų pasirinkimą, tačiau siūlo kokybiškas bei daugelio patikrintas pagalves? www.savashome.lt yra būtent ta vieta, kur pasirinkimus apie patalynės komplektą galite patikėti kitiems ir dėl savo miego rūpintis mažiau.

Atrodys keista, tačiau Savas home turi tik vieną pagalvių pasirinkimą. Negi gali būti tokia pagalvė, kuri tiks kiekvienam? Tikrai gali. Iškilios tekstūros pagalvė „Seersucker“ suteiks maksimalų patogumo jausmą net išrankiausiam miegaliui. Pripildyta 100% antialerginio pluošto kamuoliukais ši patalynės komplekto dalis neleis odai sudirgti, neužspaus kvėpavimo takų bei aprūpins jus kokybišku miegu. Be to, šios pagalvės paviršius itin švelnus ir malonus lietimui, tad tiks bet kokie įprasti pagalvių užvalkalai.

Priežiūra

SavasHome patalynė yra sertifikuota pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Daugiau pagalvių pasirinkimų nereikia – užteks tik vieno, gero ir kokybiško sprendimo. Lieka tik pagalvės priežiūros klausimas.

Mūsų pagalvės priežiūra niekuo nesiskiria nuo kitų Savashome patalynės komplektų priežiūros. „Seersucker“ pagalves galima tiesiog skalbti skalbyklėje, nustačius 60 laipsnių temperatūrą, kurios pilnai užtenka, kad būtų sunaikintos visos dulkių erkutės bei bakterijos. Žinoma, reikėtų vengti skalbti patalynės komplekto dalis naudojant skalbinių minkštiklius ar balinančias priemones, kurios ardo audinio struktūrą. Skalbti patalynę, kuri nesiliečia tiesiogiai su jūsų kūnu, užtenka kartą per 3-6 mėnesius. Siekiant išlaikyti baltą pagalvių spalvą, jas plauti reikėtų vienas ir jokiu būdu neskalbti kartu su spalvotais skalbiniais, galinčiais nudažyti pagalvę. Jei, vis dėlto, nuspręsite skalbti pagalves su kitais skalbiniais, kartu nedėkite skalbinių su užtrauktukais, kibiais užsegimais ar kabliukais, kurie gali pažeisti patalynės paviršių ir sugadinti audinį.

Džiovinti pagalves ar kitas patalynės dalis patartina natūraliai – padžiaunant. Jei norisi išdžiovinti greitai ir planuojate naudoti džiovyklę, nustatykite kuo žemesnę džiovinimo temperatūrą, kad patalynės užpildas liktų nepaveiktas aukštos temperatūros ir jis išliktų toks pat.

Patalynės komplektas yra itin svarbus kokybiškam miegui. Tinkama pagalvių, patalynės komplektų bei užvalkalų priežiūra yra būtina siekiant jų ilgaamžiškumui, o pasirinkus gerus daiktus, jų priežiūra neapsunkinsite ir savęs. Beliks džiaugtis saldžiu miegu be rūpesčių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.