Skonio neturiu… bet noriu gražių namų! Ką daryti tokiu atveju?

Nuostabūs namai tikrai nėra kažkas nepasiekiamo. Tokiais džiaugtis gali visi, tik reikia skirti savo laiko. Svarbiausia, kad nereikia pinigų, kadangi internete galima nemokamai rasti labai daug pavyzdžių, kurie sukonkretins ir pagreitins paieškas, garantuos, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Nuostabūs namai gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę.

Būtinai skirkite laiko smulkmenoms, įvertinkite jas, galiausiai, suderinkite akcentus, kurie Jums padės puikiai atrodyti.

Telefonų programėlės

Tokiu atveju, kai mintyse nepavyksta įsivaizduoti, kaip gali atrodyti vieni arba kiti akcentai – siūlome atsisiųsti programėles, kuriose galima montuoti savo kambario interjerą perdažant sienas bei atliekant kitus pertvarkymus. Tokiu atveju labai patogu matyti – kaip atrodys kambarys. O kadangi dažniausiai tokios programos veikia kameros pagalba – tiksliai matysite, kaip atrodo šiuo metu Jūsų kambarys po pertvarkos. Labai patogu, sutaupo daug laiko ir tuo pačiu sutaupo daug pinigų, kurie kitu atveju gali būti skirti dizainerio samdymui.

Piešimas – visada geras pasirinkimas

Gana paprastas būdas įvertinti – kaip atrodys Jūsų kambarys tokiu atveju, kai baldai bus perstumdyti, o tam tikros spalvos pakeistos yra piešimas. Žinoma, ne visi mes esame dizaineriai, tačiau dažniausiai net ir primityviai piešiant galima pamatyti tam tikrus aspektus, kurie paskatins įsirengti namus vienaip arba rinktis visiškai kitą interjerą.

Tikslus dizaino apsibrėžimas

Labai blogai, kai žmonės tiksliai nežino – kokio interjero namuose nori gyventi ir tuo pačiu kokį bando susikurti. Tokiu atveju dažniausiai pradedama miksuoti ir, deja, rezultatas nebūna geras. Dažniausiai miksuojami akcentai iš modernizmo bei klasikos skyrelių, kadangi tai yra patys ryškiausi variantai. Žinoma, geras ir stilingas pasirinkimas yra moderni klasika, tačiau atsiminkite tai, kad dažniausiai toks suderinimas reikalauja žinių ir be patirties gali būti sunku.

Internete – geri pavyzdžiai

Siūlome internete peržiūrėti pavyzdžius, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie tam tikrą interjerą. Nors dažniausiai kopijuojant retai kada pavyksta gauti tokį pat rezultatą, tačiau bent jau kažką panašaus, tikėtina, kad pavyks, tad bandyti kopijuoti akcentus – verta.

Parengta pagal Startup Monthly pranešimą spaudai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.