Kur galima įsigyti originalių namų numerių?

Tiek įmonių vadovams, tiek individualių namų savininkams vis dažniau iškyla klausimas, kur rasti originalių namų numerių ir gatvių pavadinimų lentelių? Tai padaryti paprasta, apsilankius įmonės „Gravidėja“ internetinėje svetainėje. Šios įmonės gaminami namų numeriai ir gatvių pavadinimų lentelės išsiskiria originalumu ir kokybe. Jie gaminami, naudojant aukštąsias lazerinio pjaustymo technologijas. Todėl praktiškai nėra apribojimų pageidaujamo gaminio dizainui ar stiliui.

Tai itin aktualu įmonių savininkams, kuriems svarbu, kad jų biuras išsiskirtų ne tik nepriekaištingu interjeru, bet ir trauktų akį savo fasadu. Tvirtindami prie jo pagal Jūsų užsakymą pagamintus namų numerius ir gatvių pavadinimų lenteles, tikrai išsiskirsite konkurentų apsuptyje. Bei būsite lengviau randami. Juk šiuolaikiniuose didmiesčiuose nelengva orientuotis net ir su navigacijos priemonėmis.

Lygiai tas pats pasakytina ir apie individualius namus, kuriuos puoselėjantys savininkai ieško originalių sprendimų, kaip namo eksterjerą paversti dar patrauklesniu. Namo numeriai ir gatvių pavadinimų lentelės, šiuo atveju, yra vienas tinkamiausių sprendimų. Darydami užsakymą, galėsite tiek pateikti savo maketą, tiek konsultuotis dėl jo sukūrimo su mūsų dizaineriais, jeigu dar nesate aiškiai apsisprendę dėl gaminio stiliaus.

Kaip gaminamos adresus nurodančios iškabos?

Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į adresus žyminčių ženklų išorinį vaizdą, bet ir į jų gamybos kokybę. Ją užtikrinti gali tik tikri savo darbo profesionalai. Namų numerių ir gatvių pavadinimų lentelių gamyba reikalauja išskirtinių technologijų, leidžiančių atlikti preciziškus pjūvius ir išgauti bet kokį rašmenų ir skaičių šriftą ar dizainą. Tai užtikrinti įmanoma, kai gamybai pasitelkiamas lazerinis pjaustymas – aukštųjų technologijų sritis, naudojama daugelio reklamos ar verslo reprezentavimo prekių gamybai.

Kas galėtų paneigti, kad namo numeriai bei gatvių pavadinimų lentelės taip pat gali būti priskiriami reprezentacinių prekių kategorijai. Juk šie nedideli akcentai yra namo ar biuro vizitinė kortelė. Klaidinga manyti, kad tai, viso labo, smulkmena. Žmogus pirmąjį įspūdį susidaro per kelias sekundes. Tačiau per jas spėja aprėpti didelę dalį vizualiai gaunamos informacijos. Todėl, tiek įmonių vadovams, tiek individualių namų savininkams svarbu pamąstyti apie akcentus, reprezentuojančius jų nekilnojamąjį turtą.

Kur rasti originalių adresus nurodančių iškabų?

Pagyvinti būstą ar biurą galima ir dar keliomis priemonėmis, galinčiomis nurodyti adresą. Tai „Gravidėjos“ gaminamos originalios adresų iškabos: pjaustytos raidės, šviečiantys namo numeriai ir gatvių pavadinimų lentelės. Pasirinkę šiuos sprendimus, tikrai išsiskirsite Jūsų nuosavybę supančioje aplinkoje. Šie gaminiai ypatingi tuo, kad daug efektyviau patraukia aplinkinių dėmesį.

Įprasta adreso iškaba jau nieko nenustebins, o štai iškaba, puošta graviruotu Jūsų įmonės logotipu, ar iš pjaustytų raidžių išdėliotas adresas, ar įmonės pavadinimas tikrai patrauks praeivių akis. Turbūt neverta priminti, kaip tai svarbu, ypač, jeigu Jūsų biurą supa daugybė kitų verslo objektų. Be to, pjaustytas raides galite naudoti ne tik biuro eksterjero, bet ir interjero puošybai.

Svarbu paminėti ir tai, jog, kad ir kokį gaminį pasirinksite, jeigu kreipsitės dėl jo pagaminimo į savo srities žinovus, būsite nustebinti gaminio kokybe ir ilgaamžiškumu. Profesionaliai iškabų gamyba užsiimančios įmonės naudoja savo gaminiams tik aukščiausios kokybės medžiagas. Namų numeriai ir gatvių pavadinimų lentelės gaminamos iš:

•           Nerūdijančio plieno;

•           Dažyto aliuminio;

•           Plastiko.

Pastaroji medžiaga, kad ir ekonomiškesnė, yra labai aukštos kokybės. Tai – sertifikuotas akrilo stiklas-plastikas PLEXIGLAS. Taigi net ir plastikiniai namų numeriai ar gatvių pavadinimų lentelės yra ilgaamžiai ir pasižymintys atsparumu nepalankiems aplinkos faktoriams. Visos medžiagos, naudojamos minėtų atributų gamybai, yra atsparios kaitriai saulės šviesai, šalčiui ir krituliams.

Kuo išsiskiria „Gravidėjos“ paslaugos?

Ne ką mažesnis dėmesys, gaminant namų numerius ir gatvių pavadinimų lenteles, kreipiamas ir į asmeninius kliento poreikius. Namo numeriai gaminami, taikant individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Tai padeda optimaliai patenkinti klientų norus ir pagaminti tokį gaminį, kuris būtų unikalus. Unikalumo nauda – akivaizdi. Dabartinėje pertekliaus eroje išsiskirti tampa vis sunkiau. Todėl tikrai verta ieškoti originalių sprendimų.

Be to, jeigu Jus domina ne vien namų numeriai bei gatvių pavadinimų lentelės, bet ir kitos informacinės iškabos, kviečiame užsukti į „Gravidėjos“ tinklalapį ir susipažinti su mūsų siūlomais sprendimais Jūsų verslo reprezentavimui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.