Skirtingi šildymo būdai namams

Šaltuoju žiemos metu tikrai norisi ypatingai jaukių namų ir šilumos, kuri apsaugotų nuo žvarbaus šalčio lauke. Deja, kartais pasirinkti sistemą, kuri būtų geriausia ir efektyviausia būtent jūsų namuose yra sunku. Tiek daug variantų gali sukelti abejonių, todėl pasirinkimas pasunkėja. Daugeliu atveju labai gerai pasikonsultuoti su specialistais, juk kiekvieno namo izoliacija gali būti skirtinga, tad ir šildymo būdas gali tikti kitoks nei visiems kitiems. Taip pat galima visada pasikonsultuoti su pažįstamais, galbūt jie galėtu pakomentuoti ar yra patenkinti savo šildymo sistemomis. Per paskutinius dešimtmečius technologijos labai patobulėjo, tad dabar daugelis šildymo būdų gana ekologiški, ekonomiški ir efektyvus, svarbiausia pasidomėti kiek daugiau galimybėmis ir galėsite nesunkiai išsirinkti ir džiaugtis padarytu pasirinkimu. Taigi, sužinokite kokie būdai yra patys populiariausi ir dažniausiai pasirenkami.

Bene pats geriausias pasirinkimas, kurio kainos ir kokybės santykis yra itin patrauklus yra šildymas dujomis. Tai priežiūros nereikalaujantis būdas, kuris gali sužavėti ir patogumu. Ekologiškumas dujiniam šildymui taip artimas, taigi, nieko keisto, kad jį renkasi daugelis Lietuvos gyventojų, turinčių individualius nuosavus namus. Dujiniai katilai yra populiariausias pasirinkimas. Žinoma, pasirinkti juos dažniausiai nebūna taip lengva, visgi dabar galima rasti ir labai daug paprastų, ir daug išmanių variantų. Taip pat labai geru pasirinkimu tituluojami kondensaciniai dujiniai katilai, kurių efektyvumas yra labai didelis, todėl šildymo sąskaitos šiek tiek sumažėja. Didelį dujinių katilų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.e-aquajazz.lt/.

Jei dujiniai katilai jūsų nesužavi, tuomet antras variantas į ką daugelis kreipia nemažai dėmesio, yra kieto kuro katilai, kurie bene pigiausias būdas apsišildyti namus. Deja, pigiausias nereiškia lengviausias, nes tam, kad namai būtų šilti, reikia skaldyti malkas, pastoviai jų pasipildyti ir turėti tam skirtą vietą, kur jos galėtų būti laikomos. Žinoma, toks katilas gali būti kūrenamas ir briketais, o nusipirkus granulėms pritaikytą katilą, galimas ir kūrenimas jomis, tačiau granulėmis šildytis yra dvigubai brangiau nei paprastomis malkomis. Taigi, apibendrinant, galima suprasti, kad nors toks katilas pigiausias variantas, jam reikia daug priežiūros, papildomos patalpos kurui. Taip pat jis nėra itin efektyvus šildymo būdas, o vasaros metu sunku su juo pasiruošti šilto vandens.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.