Vartų aksesuarai: kuo pasirūpinti papildomai?

vartai
Photo by Emre Can on Pexels.com

Įrenginėjant vartus, svarbiausia pasirūpinti vartų sistema, jų automatika ir pulteliu. Tai svarbiausi elementai komplektacijai, kad vartai veiktų ir būtų funkcionalūs. Tačiau tam, kad jie būtų naudojami patogiau ir galėtų būti dar funkcionalesni, gaminami įvairūs vartų aksesuarai. Visi jie prisideda prie vartų galimybių ir funkcionalumo praplėtimo.

Antenos. Automatiniai vartai juda per radijo bangas perduodamo signalo dėka. Jūsų turimas vartų pultelis siunčia signalą per radijo imtuvą, o tuomet vartai im judėti pagal tai, kokį signalą Jūs nusiuntėte. Todėl tais atvejais, kai vartai yra nutolę nuo tos vietos, prie kurios privažiuojate, naudinga įmontuoti anteną. Ji sustiprins siunčiamą radijo bangą ir užtikrins efektyvų valdymą. Tais atvejais, kai pavyzdžiui, privažiuojama prie namo teritorijos, o garažo vartai yra kiek toliau, kartas nuo karto ryšys gali trūkinėti ir veikti ne visuomet.

Signalinės lempos. Dar vienas variantas, kuris gali sudominti, jeigu domina papildomi vartų aksesuarai, tai signalinės lempos. Jos tvirtinamos prie vartų ir yra puikus orientyras, kuris padeda matyti, kaip juda vartai. Signalinės lempos labai padeda tais atvejais, jeigu vartus dažnai Jums reikia atidarinėti ir uždarinėti tamsiu paros metu. Nesvarbu, ar tai būtų ankstyvas rytas ar tamsesnis vakaras, jeigu atstumas iki vartų nėra apšviestas, labai patogu, jeigu ant vartų pritvirtinta signalinė lempa. Ji mirksi, kai vartai juda, tad taip daug lengviau orientuotis, kur vartai yra bei ar jie jau atsidarė ar užsidarė.

Avarinio atidarymo raktai. Vartai – sudėtingas mechanizmas. Todėl labai svarbu apgalvoti, kaip elgtis, jeigu pamesite raktą arba nebeveiks pultelis. Vienas iš naudingų ir labai reikalingų vartų aksesuarų yra atsarginiai raktai. Nesvarbu, ar įrenginėjate kiemo, ar garažo vartus, visuomet reikėtų apgalvoti apie atsarginę jų atrakinimo galimybę. Pavyzdžiui, grįžus iš darbo supratote, kad neveikia Jūsų turimas kiemo vartų pultas. Kreiptis į meistrą dėl remonto ar baterijos pakeitimo jau vėlu, o likti už vartų ne pats geriausias sprendimas. Tad geriausia tokiu atveju turėti avarinį atidarymo raktą.

Priežiūros priemonės. Norint, kad vartai ilgus metus veiktų tinkamai ir negestų, reguliariai prižiūrėkite juos. Specializuotose parduotuvėse, tokiose kaip e-vartai.lt, galima įsigyti tam skirtų priemonių. Prekių kategorijoje, kurioje siūlomi įvairūs vartų aksesuarai, yra specialios cheminės priemonės, kuriomis reguliariai galima valyti vartų mechanizmus ir spaudimą ar trintį patiriančias detales.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.