7 patarimai, kaip gražiai ir ekonomiškai atnaujinti savo namus

Savo būstą renovuojame tam, kad jis būtų jaukesnis, šiuolaikiškesnis, patogesnis ir gražesnis. Todėl savo namų renovacijos planą turėtumėte prilyginti verslo planui – tai yra labai svarbus ir kertinis elementas, be kurio neturėtumėte pradėti šio kompleksiniais veiksmais paremto proceso.

Jei samdote interjero dizainerį, jis visą tai padarys už jus, tačiau jei norite ekonomiškesnio sprendimo, kuris padėtų jums sutaupyti daugiau lėšų, būsimus žingsnius galite numatyti ir patys. Tam, kad tai padaryti jums būtų lengviau, pateikiame keletą idėjų, kaip galėsite renovuoti savo būstą nepatirdami didelių išlaidų.

„Skaldyk ir valdyk“

Turbūt jau supratote, kad sistemingas planavimas yra veiksmingos būsto renovacijos pagrindas. Jei ruošiatės iš pagrindų atnaujinti visą savo būstą, tuomet renovacijos planą turėtumėte sudaryti kiekvienai savo namų erdvei. Tai reiškia, kad jūsų planas turėtų būti suskirstytas į atskiras dalis. Tuomet prieš savo akis galėsite matyti ir bendrą tikslą. Tai padės pereiti prie tolimesnių darbų.

Biudžeto sudarymas

skysti tapetai

Jei norite savo būstą renovuoti kuo ekonomiškiau, jūs turėtumėte iš anksto suformuoti ir būsimiems darbams įgyvendinti skirtą biudžetą. Kadangi visą šį procesą būsite pradėję nuo plano sudarymo, biudžeto formavimas taps lengvesnis. Tai yra labai svarbus žingsnis, kadangi jei iš anksto neįvertinsite savo finansinių galimybių, imdamiesi tolimesnių užduočių įgyvendinimo, jūs galite susidurti su daugybe sunkumų.

Paieška

Jei skirsite pakankamai laiko informacijos paieškai, nustebsite, kokiu didžiuliu ir spalvingu asortimentu pasižymi šiuolaikinė rinka. Prabangiai atrodančią komodą, kurią matėte aukštos klasės baldais prekiaujančioje parduotuvėje, jūs galite įsigyti ir už gerokai žemesnę kainą. Todėl imdamiesi savo būsto renovacijos darbų, jūs turite būti pasiruošę atlikti ir kruopščią paiešką. Tam lengviausia pasinaudoti internetine paieška. Pavyzdžiui, į ją įrašę tokią tikslinę frazę kaip „skysti tapetai kaina“, akimirksniu galėsite surasti el. parduotuves, kuriose skysti tapetai yra siūlomi konkurencingomis kainomis, padedančiomis jums sutaupyti neaukojant pasirenkamų sprendimų kokybės.

Durys – pirmasis įspūdis

Pirmąjį įspūdį apie jūsų namus kiekvienas žmogus susidaro pažvelgęs į duris. Tai ypač svarbiu veiksniu tampa tuomet, kai kalbama apie nuosavą namą. Jei nėra galimybės dabartines duris pakeisti naujomis (arba jei jos yra pakankamai geros būklės), jas galite perdažyti. Tą patį galima pasakyti ir apie vidaus duris, kurios gali turėti įtakos ir jūsų kambario apšvietimui. Pavyzdžiui, jei sprendžiate tamsesnio kambario interjero klausimą, nepaisant to, kokios spalvos yra sienos, lubas, apdailos detales ir duris galite nudažyti ta pačia, tačiau bent 50 proc. šviesesne spalva. Per daug vieno atspalvio gali užgožti visą erdvę. Taigi, jei norite sumažinti išlaidas, perdažydami duris naudokite skirtingus atspalvius, atsižvelgdami į tai, iš kur ir kaip į patalpą patenka šviesa, tokiu būdu tinkamai paskirstydami jūsų namuose vyraujantį natūralų apšvietimą.

Dažai turi įtakos apšvietimui

Dažai turi didžiulės reikšmės mūsų būste vyraujančiam apšvietimui, todėl jei renovuojate savo būstą ir norite perdažyti ne vieną erdvę, būkite tikri, kad pasirenkate teisingas spalvas. Jei jūsų biudžetas yra ribotas, galite rinktis juodos ir baltos spalvos paletę – tai jūsų namams suteiks modernią išvaizdą ir būsite tikri, kad niekuomet nesuklysite. Tačiau jei norite atnaujinti savo namų sienas, jūs taip pat galite naudoti ir skystus tapetus. Tai yra labai ekonomiškas, praktiškas ir svarbiausia – ekologiškas sprendimas, kurio pritaikymui nereikia turėti jokių specifinių žinių. Be to, skysti tapetai padeda lengviau sukurti išskirtines ir originalias namų erdves.

Maži kambariai neprivalo atrodyti maži

Jei jūsų būsto erdvių plotas yra pakankamai mažas, atminkite, kad jūsų kambariai tikrai neprivalo atrodyti maži. Norėdami lengviau pasiekti puikų rezultatą, vizualiai išplečiant savo namų erdves, naudokite veidrodžius. Tai yra labai nebrangus ir veiksmingas interjero sprendimas. Jis taip pat jūsų namams gali suteikti ir daugiau šviesos.

Šviesa atkeliauja pro langus

Būdami savo namuose mes dažnai nė nesusimąstome apie tai, kokią didžiulę reikšmę mūsų savijautai ir bendrai būste vyraujančiai atmosferai turi pro langus į namus patenkanti šviesa. Todėl visuomet naudinga pagalvoti ir apie naujų bei didesnių langų pasirinkimą. Žinoma, tai reikalauja didesnio biudžeto. Jei tokios galimybės neturite, galite „žaisti“ su dažais ir nudažyti langų rėmus šviesesne spalva nei ta, kuri vyrauja kambaryje, tokiu būdu sustiprindami pro langus sklindančios natūralios šviesos pojūtį.

Nors patarimų buvo pateikta ne vienas, visų svarbiausia, kad sugalvotumėte pagrindinį tikslą, vizualizuotumėte bendrą būsto vaizdą ir palengva imtumėtės sistemingo savo numatytų darbų įgyvendinimo.

Vienas komentaras “7 patarimai, kaip gražiai ir ekonomiškai atnaujinti savo namus

  1. Ačiū, tikrai labai geri patarimai. Mes panorom į savo namus šiek tiek automatikos įsileisti, nusipirkom robotą siurblį, robotą žoliapjovę, pasidarėm automatinius garažo vartus. Dabar atrodo, kad be tų dalykų nebeįsivaizduojam savo gyvenimo, labai palengvino buitį.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.