Namus įsigyti šiais laikais nebus taip paprasta

namai

Galvojate kokiu būdu įsigyti būstą, kad nereikėtų laukti kelių dešimčių metų? Be taupymo vargu ar ko nors pasieksite. Tačiau, specialistai pabrėžia, kad ne tik paskolos ėmimas būsto įsigijimui yra vienintelės išeitis. Dabar susitaupyti kad ir pradiniams įnašui yra gana nemažai galimybių. Tiksliau kalbant, norintiems kuo greičiau surinkti reikimą pinigų sumą būsto įsigijimui, patartina pasidomėti investavimo galimybėmis.

Investicijos gali padėti padidinti kapitalą ženkliai. Aišku, jeigu investuojama ne pagal taisykles ir nesilaikant fiskalinės drausmės, tuomet natūralu, kad investuojami pinigai gali tiesiog sudegti ir tiek. Dabar nemažai žmonių bando kuo labiau taupyti, kad kuo anksčiau pavyktų įsigyti nuosavą nekilnojamą turtą. Tačiau, taupymas ne visada garantuoja sėkmę. Nekilnojamą turtą gali būti sunku įsigyti iš santaupų todėl, kad kasmet vyrauja infliacija. Tai reiškia, kad tos santaupos paprasčiausiai nuvertėja. Vienai metais jos nuvertėja smarkiau, kitais – mažiau. Tad, tokiais atvejais nekilnojamą turtą įsigyti reikėtų kuo greičiau, o investavimas yra vienas pagrindinių būdų padidinti kapitalą.

Kaip bebūtų, verta atminti, kad būsto įsigijimas gali būti atidėdamas ir dėl rinkos dėsnių. Pavyzdžiui, turėkite galvoje, kad nekilnojamo turto kainos keičiasi kartu su rinka. Rinka gali smogti taip, kad per metus nekilnojamo turto kainos išaugs ir sutaupyta suma gali būti jau nebepakankama nekilnojamo turto įsigijimui. Tad, turite kruopščiai pasidomėti kur reikėtų investuoti pinigus, kad atsiperkamumas būtų kuo didesnis ir greitesnis.

Taip pat reikia paminėti, kad nekilnojamo turto įsigijimo atvejais reikėtų detaliau apžvelgti į būsimos šalies įstatymus. Tai liečia ir esamus teisės aktus, kurie vyrauja mūsų šalyje ar užsienyje (jeigu ketinate NT pirkti ten). Jeigu pirksite būstą, turėkite galvoje, kad Lietuvoje ateityje gali atsirasti didesni nekilnojamo turto mokesčiai. Jeigu būstą perkate užsienyje, tai būtinai pasidomėkite šio mokesčio dydžiais ten.

Būsto įsigijimas Lietuvoje gali būti gana sudėtingas procesas, jeigu pinigus taupote tiesiog juos atsidėdami iš atlyginimo. Susitaupysite pradiniams įnašui labai negreitai, todėl rekomenduojama bent jau pamėginti turimus pinigus investuoti trumpam laikui, kad žinotumėte ar tokiu būdu taupyti apsimoka ar vis dėlto ne.

Šaltinis: investicijosirfinansai.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.