Kaip pasirenkama baldų furnitūra

furnitūra

Renkantis baldus kartais nė nesusimąstome, kad svarbu ne tai, kaip jei atrodo ir iš ko pagaminti, bet ir tai, ko iš pradžių nė nematome – tai baldų furnitūra. Būtent tai yra baldų elementas, kuris atsakingas už jų funckionalumą ir kokybė. Visi sutvirtinimai, judėjimo mechanizmai, bėgeliai ir rankenėlės – tai ir yra furnitūra. Renkantis baldus, jai reikėtų skirti itin daug dėmesio.

Pirmiausia todėl, kad nuo jos priklausys baldų tarnavimo kokybė. Kurio prastesnė furnitūra ir kuo silpnesni tvirtinimo elementai, tuo greičiau baldas gali sulūti. Taip pat furnitūrai su laiku keičiantis, silpnėjant ar lūžtant, baldai imtis neatlikti savo funkcijos. Pavyzdžiui, stalčiai sunkiai užsidarys, ims strigti, bėgeliai pakeis savo formą, spintelių duris nebeužsidarys, nesilaikys savo vietoje.

Kaip sužinoti kokybę?

Kai kalbame apie baldų furnitūrą, šia tema puikiai tinka posakis, kuris kalba apie tai, jog už mažą kainą nereikia tikėtis geros kokybės. Tad ir renkantis baldus, labai gerai įvertinkite, iš ko susidaro baldų kaina. Pavyzdžiui, jeigu matote, kad Jūsų norimas baldų komplektas turi daug jungimų, stalčių ir kitų elementų, tačiau stebina žema kaina, susirūpinkite. Galbūt šių baldų gamyboje panaudota nekokybiška, pigi furnitūra. Tai reiškia, kad ir balda netarnaus ilgai. Priklausomai nuo to, kokius baldus renkatės, furnitūra gali pakeisti baldų kaina net iki 80 proc. Todėl į šį baldų elementą nereikėtų numoti ranka.

Kokia furnitūra gali būti?

Daugelis esame įpratę manyti, kad baldų furnitūra tai tik tvirtinimo elementai, be kurių neįmanoma būtų surinkti ir naudoti baldų. Žinoma, kad tvirtinimas yra labai svarbus ir be baldai negalėtų atlikti savo funkcijos, tačiau šiandien furnitūra suprantama daug plačiau. Štai furnitūros gamintojas Joldija.lt savo klientams siūlo platų furnitūros elementų pasirinkimą, kuris gali padėti paversti Jūsų baldus daug funkcionalesniais.

Pavyzdžiui, funkcinei baldų furnitūrai šiandien priskiriami ne tik stalčių elementai, bet ir visi pakėlimo mechanizmai, bėgeliai, stalčių priedai ir ne tik. Viena populiariausių šios furnitūros skyrių yra baldams transformeriams skirta baldų  furnitūra, kuri pavyzdžiui stalui leidžia keisti savo aukštį ir stalviršio dydį. Tai vis labiau populiarėjantys sprendimai. O štai kuriant šiuolaikinius namus, klientai vis dažniau renkasi dekoratyvinės furnitūros elementus, kuriems priskiriami apšvietimo mechanizmai, automatizuoti sprendimai ir integruoti elementai.

Vienas komentaras “Kaip pasirenkama baldų furnitūra

  1. Mes patikėjome viską savo dizainerei. Kadangi virtuvei norėjome skirti iš karto daugiau pinigų, nes prieš tai turėjome nekokybišką furnitūrą ir ji erzino, tai viską parinko geriausia. Tikrai daug metų nereikės sukti galvos, kad nesidarinėja spintelės arba dar kažkas. Taip pat ir stalviršį rinkomės dirbtinio akmens, kad tarnautų ilgiau. Realiai viską patarė dizainerė.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.