Tapetų klijavimas – tik profesionalų darbas

tapetai
Photo by Pixabay on Pexels.com

Viena iš tokių statybos technologijų, kurios neveikia laikas yra tapetų klijavimas. Pačios medžiagos, reikalingos šiam procesui yra gaminamos pagal naujausias technologijas, tačiau procesas nepasikeitė – iš rulonėlio atsikerpate reikiamą dydžio atkarpą, ištepate ją klijais ir dedate nuo viršaus prie sienos. Tada kantriai mentele lyginate, kad neliktų oro tarpų. Toliau kita juosta ir kita, kol galų gale siena atrodo vientisa.

Tapetai Europoje išpopuliarėjo 18 amžiaus pradžioje Prancūzijoje. Industrinės revoliucijos pradžioje popieriaus fabrikai turėjo tikrai daug užsakymų, nes didikai galėjo sau leisti tokį būdą dekoruoti savo prabangius rūmus. Jau 300 metus tapetai yra viena populiariausių sienų apdailos medžiagų. Tiesa, tapetų klijavimas yra dabar prieinamas visiems.

Profesionaliai klijuojami tapetai

Klijuoti tapetus patiems, ar samdyti profesionalus? Klausimas aktualus visiems, kas šiuo metu įsirenginėja namus.

Patys klijuodami tapetus rizikuojate prisidaryti nemažai broko. Galima palikti oro tarpų, nelygiai suleisti siūles, blogai priklijuoti kampuose. Tai jūsų atsakomybė. Už klaidas mokate patys. O profesionalai?

Kaip ir kiekvienas amatas, taip ir šis labai mėgsta profesionalų požiūrį į darbą:

  1. Jokių pigių neaiškios kilmės medžiagų. Taigi profesionalas niekada neklijuos tapetų krakmolu, bet rinksi profesionalius žinomų gamintojų klijus. Kokybė svarbiausia!
  2. Tik tikslūs matavimo prietaisai – lazerinis gulsčiukas ir kt. Mažiausia klaida kainuoja pinigus, todėl viską būtina daryti gerai iš karto.
  3. Švara ir tvarka darbo metu. Taip lengviau išvengti klaidų ir broko.

Profesionalūs tapetų klijai šį darbą dirba kiekvieną dieną, todėl jie puikiai žino, kaip reikia viską padaryti teisingai.

Fototapetai, skysti tapetai ir kitos naujovės

Nemanykite, kad tapetų klijavimas – senovinė apdaila. Ji labai naujoviška, nes tapetai yra įvairių rūšių ir technologijų. Viena naujausių ir įspūdingiausių technologijų – skysti tapetai gaminami iš skystos celiuliozė. Tiesiog ant sienos tepama tiršta masė, kuri sudžiūvusi tampa tapetais. Tai technologija, atėjusi iš tolimosios Japonijos.

Fototapetai – naujausias mados klyksmas, nors patys foto tapetai buvo naudojami ir prieš šimtą metų. Skirtingi didelės raiškos paveikslėliai padaro kambarius tokiais įspūdingais, kad aikčioja visi namų svečiai (šeimininkai su tokiu interjeru susigyvena…).

Tapetų klijavimas turi būti atliekamas profesionaliai, nes tik profesionalai žino visas naujausias technologijas ir gali patarti, kas bus ilgaamžė ir įspūdinga sienų apdaila.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.