Skardos lankstymas reikalingas ne tik stogdengiams

stogas
Photo by Pixabay on Pexels.com

Ar kada bandėte patys išlankstyti, tarkime, naują palangę nedideliam rūsio langeliui? Šiam reikalui jums reikia plaktuko, skardos karpymo žirklių, replių, storų pirštinių, kampinio šlifuoklio („bulgarkės“), metalo grąžto, specialių metalui skirtų medvaržčių ir kitų smulkmenų. Taip pat reikia ir tinkamo varstoto, kurį dabar savo rūsyje turi retas. Iš patirties galima pasakyti, kad tokią palangę pavyko sulankstyti per 20-30 minučių, bet ji tikrai nebuvo ideali… Skardos lankstymas – nepaprastas darbas, kuris reikalingas ne tik stogdengiams, bet ir kitų sričių specialistams.

Pramoninis skardos lankstymas – kam ir kas?..

Skardos lankstymas pramoniniu būdu yra pakankamai efektyvus, kai reikia sulankstyti daug skardos lakštų. Taip pat, jei norite įsirenti metalinius, o ne plastikinius lietvamzdžius ir lietaus latakus. Rankomis sulankstytas lietvamzdis atrodys kaip iš siurrealistinio paveikslo. Gal kažkur toks stilius ir priimtinas, tačiau namas paprastai labai myli simetriškas formas.

Skardą lanksto profesionalūs skardininkai. Jie turi specialius presus, kurie akimirksniu sulenkia skardos lakšto kraštus reikiamu kampu. Reikia tik sekti brėžinį ir viskas.

Skardos lankstymas kaune kaina nustebins tikrai ne vieną, tačiau kokybė irgi bus akivaizdi, lyginant su rankų darbu.

Skardos lankstymas stogdengiams

Pagrindiniai skardos lankstymo užsakovai yra stogdengiai. Skardos lankstiniai stogui kaina yra mažiausia, nes ten paprastai nebūna labai sudėtingų formų. Jei stogas yra naujai pastatytas. Jei tai senas renovuojamas pastatas, gali kilti iššūkių, nes reikia atsižvelgti į esamas konstrukcijas. Jei pastatytas yra architektūrinis paminklas, tada be profesionalių skardininkų ir jų technologijų tikrai neišsiversite, nes ten bus svarbus kiekvienas milimetras.

Skardos lankstymas kaminų statytojams

Vienas iš sudėtingesnių užduočių yra kamino apskardinimas. Jis reikalauja gerų braižybos žinių, nes reikia viską gerai išmatuoti. Ypač, kai kaminas yra tradicinis, stogo šlaite, o ne viršūnėje. Skardos lankstymas panevezys kainuoja gana nemažai, tačiau savomis rankomis to padaryti nepavyktų.

Skarda tvorų statytojams

Skardos lankstymas kretinga ir kitur dažnai susiduria su tvoromis ir jų konstrukcijomis. Ypač, kai tvorų ramsčiai yra mūrijami, o ne paprasti metaliniai stulpai. Tada ant kiekvieno iš sumūryto stulpo reikalingas nedidelis stogelis ar apdaila.

Langų montuotojams taip pat reikia skardos

Kas montuoja langus, tas pritvirtina ir palanges. Skardos lankstymas alytus su langų specialistais bendrauja nuolatos, nes būtent jiems reikia tvirtinti palanges langams ir virtinoms.

Skardos lankstymas burbiskes taip pat yra reikalingas ir kitų sričių specialistams, užsiiminėjantiems apdaila, gerbūviu, jau nekalbant apie pramoninių ir komercinių pastatų statytojus. Skardos lankstymas mazeikiai atliekamas profesionaliai ne dėl kiekių, bet ir kokybės, kainos. Tik kokybiškas skardos lankstymas telsiai yra efektyvus ir gali duoti norimus rezultatus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.