Naujos kartos kelioninės pagalvės iš CABEAU

pagalveles

Nauji atradimai ar išradimai atsiranda iš poreikio ar kokios nors problemos sprendimo. Taip ir Deividui Sternlinui (David Sternlight) vienam iš garsiausių Tel Aviv Maccabi krepšininkų, 204cm aukščio žmogui praleidžiant ilgas valandas keliaujant lėktuvu, kilo puiki idėja palengvinti patiriamus nepatogumus ilgų kelionių metu. Garsių CABEAU technikų, išradėjų komandos dėka, Deivido idėja tapo relybe, kuri viso pasaulio žmonių keliones pakylėjo į geresnį ir didesnį komfortą. CABEAU EVOLUTION pagalvėlės tapo labiausiai perkamu produktu (best selling) visame pasaulyje.

Dažnai girdime posakį: „neišradinėk dviračio“, tačiau iki CABEAU EVOLUTION pagalvėlių buvo sukurta tūkstančiai modelių kitų kaklo pagalvėlių, tačiau nei viena pagalvėlė neprilygsta naujos kartos CABEAU kelioninei pagalvėlei.

Kuo yra išskirtinė CABEAU kelioninė pagalvėlė?
„Evolution cool“ kaklo pagalvėlėCABEAU pasižymi aušinimo oro cirkuliacinėmis angomis, dvigubo tankio minkštomis putomis, bei 360 laipsnių atrama kaklui. CABEAU pagalvėlė neleidžia odai prakaituoti, pagalvėlės išorinis putų sluoksnlis leidžia padėti galvą į patogią padėty, kurioje kaklo raumenys gali lengvai atsipalaiduoti. Atliktuose bandymuose 90 procentų žmonių iš 10 skirtingų modelių pagalvėlių rinkosi būtent CABEAU kaklo pagalvėles. Nesaugant savo kaklo, sudėtingų kelionių metu, galite patirti rimtų sveikatos problemų. Kaklas tai tiltas tarp galvos ir kūno organų, kuriuo eina visa kūno funkcijų magistralė, užspausta kraujotaka ar kaklo slangstelis gali turėti rimtų padarinių. 

Kas yra CABEAU?

Cabeau tai yra kompanija, kuri kuria įvairius kelionės reikmenis, padedančius kelionėje, komandos šūkis yra: „Padaryk kelionę geresnę!“ (Travel Made Better). Kompanija savo verslą pradėjo nuo Deivido idėjos, pagaminti kelioninę pagalvėlę, kuri ištikrųjų veikia, padeda kelionėje, o ne tiesiog gerai atrodo ar mažai užima lagamine vietos… Mūsų klientų atsiliepimai liudja jog mums tikrai pavyko.

Klientų atsilieipimai:

  • Aš myliu šią pagalvėlę, malonu odai prie jos prisiliesti, lengvai skalbiama, o pagalvėlės putų standumas leidžia patogiai panardinti galvą.  Dar neteko išbandyti šios pagalvėlės pilno miego metu todėl plačiau komentuoti negaliu. Tačiau vienas trūkumas jog mano kaklas yra trumpas todėl norėtūsi šiek tiek žemesnės ir pagalvėlės, nes kraštai remiasi į mano veidą.
  • Visuomet naudojau paprastas kaklo pagalvėles ir nuolatos susidurdavau su kaklo skausmais kelionės metu. Cabeau pagalvėlė nutraukė visas mano kančias.
  • Tai vienintelė kaklo pagalvėlė, kuri iš tikrųjų veikia. Ji padeda kietai užmigti kelionės metu, ir lengvai bei patogiai sukioti galvą į skirtingas puses
  • Labai komfortiška ir malonu kaklo pagalvėlė, daug kartų gersnė už bet kurią įprastą pagalvėlę. Plokščia pagalvėlės galinė sienelė leidžia patogiai ir lygiagrečiai atsiremti į sėdynės atlošą.
  • Turėjau ilgą lėktuvu kelionę, pirmyn ir atgal. Skrydis į priekį buvo siaubingas, kai nusileidau mano akys buvo raudonos, o vidurinė stuburo dalis buvo aptirpusi nuo skausmo, lyg pralyžiuota. Kelionės metu bandžiau pamiegoti, galva atremta į lėktuvo langelį, o kūnas persikreipęs. Grižtant atgal, nusprendžiau išmėginti, garsiai ir plačiai reklamuojamą CABEAU pagalvėlę, tikrai nustebau ir nepatikėjau, maniau dar vienas reklaminis triukas, bet teko pripažinti jog kelionės kokybė tikrai pasikeitė.

Šie komentarai tikrai neišgalovti, visus žmonių atsiliepimus, būtų labai sunku paminėti mūsų straipsnyje, tačiau daugiau nei pusė yra teigiami ir tikrai pirkėjai parodo jog nenusivylė įsigiją pagalvėlę iš CABEAU. Jeigu mėgsti keliauti, šis produktas taps tavo geriausias draugas kelionės metu. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.