Akvariumai Vizijos kupolo – burbulo akriliniai akvariumai

Šie išskirtinio dizaino kupolo – burbulo formos akriliniai akvariumai yra neprilygstami savo Vizijos ,,Aquavision‘‘ klasės akvariumai, kurie gali papuošti bet kokį namų, biuro, restorano, viešbučio ar kitą viešą interjerą. Akvariumai Vizijos leidžia maksimaliai pamatyti hipnotizuojančias povandeninio pasaulio vizijas žuvies akimis, o savo išgaubtumu sukuria unikalų vaizdą – padidinimo efektą.

Tai unikali akvariumų serija, kurios modernūs dizainai, išsiskiria savo formomis iš daugelio akvariumų ir lyg magnetas pritraukia daugelį žmonių ir užburia savo nepakartojamais vaizdais. Būnant šalia šių akvariumų pajusime stiprų energetinį lauką, kuri mus veikia raminančiai.

Vienas įspūdingiausiu ir daugelio pripažintas gražiausiu šios rūšies akvariumų yra Akvariumas – Kupolo fontanas AD-100, jis dar vadinamas akvariumų perlas, trys viename, nes turi akvariumo, vandens krioklio -fontano ir akvariumo staliuko funkcijas. Šis raibuliuojantis fontanas turi krištolo skaidrumo kupolą – skliautą, per kurį krenta vanduo nuo kupoloviršaus raibuliuodamas paviršiumi žemyn, sukurdamas tokį jausmą, lyg leidžia mums paliesti visa tai povandeniu, prisiliečiant prie vandens, įspūdis nepakartojamas. Viduje šviečia dugno akmenukai mėlyna spalva, išorėje žvilga žalios spalvos akmenukai, tikras tropikų perlasJ Užpildykite šį fontaną šampanu ir turėsite šampano fontaną, kuris pagal aukštį labai patogus mums pasiekti liežuviuJ Ypač tai tinka privatiems namams, biuruose, konferencijų, parodų salėse.

Kiti šios serijos akvariumas yra Dvigubo kupolo Akvariumas AquaVision C-25D yra dvigubo kupolo-burbulo formos akvariumas, gali būti naudojamas kaip kambario pertvara arba kaip atskiras dekoratyvinis patalpos akcentas. Yra ir vieno kupolo – burbulo (vienpusis) Akvariumas burbulas- AquaVision C-25 akvariumas, pagamintas su labai gražiu ,,Smėlio laikrodžio“ stovu (įspūdingos formos), kuris yra populiarūs JAV.

Mažiausi akvariumai burbulai yra šio modelio

Mažiausi šios serijos akvariumai burbuliukai yra modelio Akvariumas burbulas- AquaVision C-9D, kurio matmenys 36 x 30 x 36 cm H, 11 litrų talpos, labai jaukus, mėgstami dovanų kategorijos akvariumai.

Akvariumas burbuliukas gali būti naudojamas kaip kambario, patalpos akcentas su stovu ar ant stalo ar kaip naktinis šviestuvas. Burbulo – kupolo forma padidina vaizdą žiūrint tiek iš priekinės, tiek iš galinės akvariumo pusės, o kai akvariumas pripildomas vandens, išryškėja dvigubo burbulo-kupolo vaizdo padidinimo efektas. Jo netradicinės formos atskleidžia dar nematytą vandens pasaulio grožį.

Daugiau apie juos skaitykite ,,Akvariumai Vizijos ,,Aquavision‘‘.

Parengė: Vidas Gudavičius 2019.08.01.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.