Triguba patalpų apsauga su Castellax Trio-X – veiksmingiau nebūna

Esate kavinių, juvelyrinių parduotuvių, muziejų ir kitų prekybos patalpų savininkai? Tikriausiai ne kartą svarstėte, kaip efektyviai apsisaugoti nuo greitų užpuolimų ir vagysčių. Tradicinės priemonės ne visada yra veiksmingos klastingiems ir gudriems nusikaltėliams. Jie įsiveržia labai greitai, išdaužia vitrinas, pasiima keletą daiktų ir per kelias sekundes pasišalina. Tokių apiplėšimų nuostoliai gana nemaži, todėl visada ieškote galimybių įsirengti veiksmingas apsaugos sistemas. Turime jums gerų žinių. Yra sprendimas, kuris leidžia apsaugoti jūsų patalpas ir vertingus daiktus nuo plėšikų

Pristatome šiuo metu pasaulyje pačią efektyviausią neletalinę apsaugos sistemą Castellax Trio-X.

Ji susideda iš trijų esminių komponentų, kurie apsaugo patalpas nuo plėšimų ir žaibiškų vagysčių:

  • Fog-X sistema – dūmų uždanga;
  • Strobe-X sistema – stroboskopinės šviesos signalizacija;
  • Sound Blaster-X – garsinė signalizacija.

Šios sistemos paprastai montuojamos ir po vieną, tačiau visos trys sukuria itin nepalankią aplinką plėšikams.

Įsigykite ją internetu jau dabar! Išskirtinis pasiūlymas tik šį mėnesį – Castellax Trio-X tik už £2,029.00!

Kaip Trio-X veikia?

Veikimo principas gana paprastas. Visos trys sistemos yra prijungtos prie tų pačių daviklių ir reaguoja vienu metu. Kai sudaužomas vitrinos stiklas, laužiamas seifas ar kasos aparatas su fiskaliniu bloku pradedami pūsti dūmai, įjungiama garsinė signalizacija ir stroboskopinė signalizacija. Patalpa dūmais užpildoma per 3-15 sekundžių (iki 300 kubinių metrų dūmų), todėl nusikaltėlis nebegali matyti. Matomumas dar labiau apsunkinamas ir stroboskopine signalizacija, kuri disorientuoja įsilaužėlį ir sukelia didelį diskomfortą. Kad atlaikytų intensyvius šviesos pliūpsnius žmogus privalo užsimerkti, nors tai visiškai nepavojinga sveikatai. Garsinė signalizacija gąsdina įsilaužėlį. Jei jų yra ne vienas, apriboja tarpusavio bendravimo galimybes. Bandymai su šia triguba apsaugos programa parodė, kad įsilaužėlis krenta ant žemės ir keturiomis bando surasti išėjimą kaip įmanoma greičiau. Jei atsakingos tarnybos veikia pakankamai greitai, jos turi visas galimybes sulaikyti nusikaltėlius nusikaltimo vietoje. Aišku, nusikaltėliai gali ir nespėti nieko pagrobti, o tai reiškia, kad nuostoliai sumažinami gana ženkliai.

Trio-X sistema nėra mirtina ir nekenkia sveikatai. Garsinė sistema leidžia iki 127 decibelų garsą, kuris nekenkia klausai. Dūmai generuojami iš glikolio, kuris yra nekenksmingas. Šviesa leidžiama tam tikru saugiu dažniu, kuris nesukelia pykinimo ar epilepsijos, todėl yra visiškai saugi. Taip įsilaužėlis nenukenčia, nors yra visiškai neutralizuojamas.

Ar nusikaltėliai gali neutralizuoti Trio-X sistemą?

Ne, negali, nebent sugebėtų neutralizuoti visus daviklius, apie kurių egzistavimą žino tik savininkai ir saugos sistemos montuotojai. Fog-X dūmų signalizacija be elektros energijos gali veikti dar 2 valandas, Strobe-X iš viso yra pakraunama ir elektros jai nereikia. Taip pat ir Sound Blaster-X sistema yra įkraunama. Net jei nusikaltėliai sugebėtų išjungti patalpose elektrą, tai neliktų nepastebėta saugos tarnybų. Jei sistemos davikliai prijungti prie išorinių durų ar langų ir sistema įsijungia išdaužus langą ir patekus vidus (judesio daviklis), laiko uždengti dūmų sistemą ir stroboskopinę lempą yra per mažai. Tokiu atveju įsilaužėliai būtų sustabdyti pakeliui link apsaugos sistemos Trio-X komponentų.

Castellax Trio-X yra labai efektyvi apsaugos sistema, galinti neutralizuoti įsilaužėlius. Reikia tik kad ją diegtų saugos sistemų profesionalai, puikiai išmanantys, kur tokios sistemos gali būti statomos, kaip esant reikalui, gali būti užmaskuojamos, kaip prijungiamos prie skirtingų daviklių. Taip pat specialistai turėtų išspręsti kai kurias dilemas, pavyzdžiui, kaip suderinti dūmų uždangą su priešgaisrine sistema, kad suveikus dūmų apsaugos sistemai neįsijungtų priešgaisrinė signalizacija visame pastate ir nebūtų paleista gaisro gesinimo sistema. Nusikaltėliams tai būtų papildomas trukdis, tačiau vanduo iš lubų gali sugadinti turtą ir nuostolių išvengti nepavyktų.

Ši sistema buvo sukurta saugumo profesionalų iš Castellax, kurie nuolatos sprendžia panašias parduotuvių, kavinių, muziejų ir kitų viešų patalpų apsaugos problemas. Su šia sistema sėkmingo apiplėšimo tikimybė sumažėja iki 1 proc. Lieka dar 99 proc., kad įsilaužėliai nesugebės pavogti prekių ar meno dirbinių. Investuokite tik į efektyvų savo patalpų saugumą!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.